Aktualności

Warsztaty tworzenia komiksu

Dnia 29 maja 2024 uczniowie klasy 2f wzięli udział w warsztatach tworzenia komiksu poprowadzonych przez Panią Izabelę Lenczowską w Laboratorium Rzeczywistości Wirtualnej i Przetwarzania Obrazu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Kielnarowej. Uczniowie poznali tajniki tworzenia sekwencyjnej historii obrazkowej niezbędnej do stworzenia komiksu. Sami spróbowali swoich sił rysując na tablecie graficznym kilka kadrów do stworzonej przez siebie historii. Uczestnicy warsztatów pracowali w programie Photoshop, a po nich zwiedzili pracownie kampusu WSIiZ.

Wyjście zrealizowane zostało w ramach porozumienia o Klasach Patronackich. Koordynatorem z ramienia WSIiZ była Pani Patrycja Wilczyńska.

Opiekunami grupy były: Pani Edyta Kraska i Pani Dominika Surmacz.

Dostępność strony