Aktualności,  Ogłoszenia

Warsztaty w Centrum Integracji Społecznej przy Rzeszowskim Towarzystwie Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie

21 maja 2024 r., uczniowie z klasy 1B wzięli udział w warsztatach cukierniczych w Centrum Integracji Społecznej przy Rzeszowskim Towarzystwie Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie. Młodzież zapoznała się z działalnością Rzeszowskiego Towarzystwa Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie.

Uczniowie przyglądali się praktycznym zajęciom, w warsztatach stolarskich i cukierniczych, prowadzonym przez Centrum Integracji Społecznej i dowiedzieli się o możliwości pracy wolontaryjnej na rzecz potrzebujących.

Udział w warsztatach zdobienia pierników był dla uczniów świetną okazją do wykazania się kreatywnością i pomysłowością. Pierniczki stały się prezentami dla mam, z okazji Dnia Matki.

Spotkanie zostało zorganizowane w ramach innowacji realizowanej w klasie.

Autorki innowacji: Małgorzata Pabjańska i Anna Patron.

Dostępność strony