Aktualności

WIECZÓR FILMOWY W NASZEJ SZKOLE

W dniu 8.03.2023 r. odbył się długo wyczekiwany przez uczniów Wieczór Filmowy, którego organizatorem i pomysłodawcą był Samorząd Uczniowski.

          Głównym celem tego przedsięwzięcia było wdrażanie młodzieży do aktywnego uczestnictwa w kulturze, integracja społeczności szkolnej, zapewnienie ciekawego i miłego sposobu spędzania wolnego czasu, pogłębianie przyjacielskich relacji oraz promowanie zasad kulturalnego zachowania.

          Impreza miała cel edukacyjny, była bezpłatna i ograniczona wyłącznie do uczniów ZS nr 3 w Rzeszowie.

          Bardzo dziękujemy nauczycielom: p. Magdalenie Błażejowskiej, p. Michalinie Chudzik, p. Tomaszowi Doktórowi, p. Dawidowi Kosiorowi, p. Leszkowi Sieńsko za opiekę nad liczną młodzieżą podczas Wieczoru Filmowego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów ZS nr 3 na kolejny seans filmowy w naszej szkole.

Opiekunowie SU:

p. Agnieszka Wójcik

p. Kamil Kwoka

Dostępność strony