Aktualności

Wieczór Filmowy w naszej szkole

W dniu 18.10 (środa) mieliśmy niesamowitą przyjemność uczestniczyć w magicznym Wieczorze Filmowym zorganizowanym przez naszą szkołę w ramach akcji „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 2023”.

Przenieśliśmy się do krainy filmowej magii i emocji, gdzie każdy z nas mógł odnaleźć coś dla siebie. Podczas wieczoru obejrzeliśmy dwa filmy. Niezależnie od upodobań każdy znalazł coś, co poruszyło jego serce i rozbudziło wyobraźnię.

Dziękujemy naszemu wspaniałemu Samorządowi Uczniowskiemu za ogromny trud włożony w organizację tego wydarzenia. Wasza praca i poświęcenie sprawiły, że wieczór filmowy stał się prawdziwą uczniowską ucztą!

Mamy nadzieję, że ten wieczór dostarczył Wam mnóstwo radości, emocji i inspiracji. Wierzymy, że nasze uczniowskie supermoce pomogą nam wspólnie tworzyć jeszcze więcej niezapomnianych chwil i przeżywać niesamowite przygody.

Dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom wieczoru filmowego oraz życzymy Wam dalszych wspaniałych chwil w ramach „Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy 2023”. Razem jesteśmy silniejsi!

Dostępność strony