Aktualności

Wielki sukces naszego hotelarza!

 Mateusz Lonc, uczeń klasy 4ag zakwalifikował się do centralnego etapu Olimpiady Umiejętności Hotelarskich. Do tego etapu zakwalifikowało się 35 uczniów z całej Polski, którzy podczas zmagań w etapie okręgowym zdobyli najwyższą ilość punktów.

Gratulacje, Mateusz!!!

Etap centralny odbędzie się w dniach 29- 31.03.2023 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W zawodach III stopnia wymagany jest od uczniów zakres oraz poziom wiedzy, umiejętności i kompetencji wynikających z podstawy programowej kształcenia w zawodzie technik hotelarstwa, przed Mateuszem wiec jeszcze sporo pracy.

Olimpiada Umiejętności Hotelarskich jest organizowana pod patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

 

Ucznia do olimpiady przygotowywała Iwona Kwater.

Dostępność strony