Aktualności

WIZYTA PRZYGOTOWAWCZA W HISZPAŃSKIEJ MALADZE

Ponadnarodowa Mobilność – Nabór II

W ramach projektu PMU – nabór II – „Nowatorskie metody geografii oparte na współczesnej technologii cyfrowej”, koordynator projektów unijnych Katarzyna Nowak i nauczycielka języka hiszpańskiego Monika Duda odbywają trzydniową wizytę przygotowawczą, podczas której ustalają szczegóły przyjazdu dla dwóch grup, które na przełomie września i października 2021 r. wyjadą na zagraniczną mobilność do Malagi.

Podczas spotkania z dyrektorem szkoły Esquela de FP Santa Maria de los Angeles – Antonio Gutierrezem Martinezem, zostały omówione szczegóły dotyczące zajęć młodzieży obydwóch krajów oraz podpisane porozumienie zawierające zasady współpracy.

Hiszpańscy nauczyciele są bardzo otwarci na przyjazd naszej młodzieży i deklarują zaangażowanie młodzieży uczącej się na kierunku turystyki do włączenia się we wszystkie działania naszych uczniów. Ustalono także wszystkie szczegóły logistyczne związane z zakwaterowaniem, wyżywieniem i pobytem.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy będą mieli możliwość poznać nie tylko hiszpańską szkołę i młodzież, ale również przepiękne miasto, kulturę, zwyczaje i ten niepowtarzalny klimat, który udziela się każdemu, kto do niego przyjedzie.

Koordynator Projektów – Katarzyna Nowak

Dostępność strony