Aktualności

Wizyta przygotowawcza w Rimini

W dniach 14-16 czerwca 2021 panie mgr inż. Małgorzata Pabjańska i mgr Danuta Chmura, spotkały się w Rimini  z włoskim przedsiębiorcą Mario Pappano, w celu podpisania umowy pomiędzy nim a panią dyrektor Jadwigą Gargaś, dotyczącej realizacji przez uczniów naszej szkoły projektu

                           „Włoski staż oknem na świat”                                                      

o numerze 2020-1-PL01-KA102-078537, w ramach „Międzynarodowej mobilności edukacyjnej uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+  sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

            Dwutygodniową praktykę w Rimini, we wrześniu 2021 oraz czerwcu 2022, będzie realizowało 80 uczniów  naszej szkoły z kierunków: technik reklamy, technik żywienia i usług gastronomicznych oraz technik lotniskowych służb operacyjnych. Rimini to miasto sztuki, ze starożytnymi  i renesansowymi zabytkami, z którego pochodzi  słynny reżyser Federico Fellini, to jeden z najbardziej znanych kurortów nadmorskich w Europie.

Autorki projektu: mgr inż. Edyta Kraska, mgr inż. Małgorzata Pabjańska

Dostępność strony