Aktualności

WIZZAIR zaprasza na pokład

25 maja w szkole odbył się mały open day węgierskiego przewoźnika WIZZAIR, podczas którego uczniowie klas maturalnych oraz klas 3cg, 3dg, 2d i 2e mieli możliwość posłuchać jak wygląda praca na pokładzie samolotu, jakie są plusy i minusy pracy personelu pokładowego, a także porozmawiać, zarówno w języku polskim jak i angielskim, ze stewardessami pracującymi na co dzień w tej branży.

‎Wizz Air to wiodąca w Europie, tania linia lotnicza, obsługująca  ponad 160 miejsc docelowych w 46 krajach. Jest jedną z najmłodszych flot na świecie, wykorzystującą do przewożenia pasażerów w różne zakątki świata 134 Airbusów A320, A321 i A321neo.

Mamy nadzieję, że uczniowie kształcący się na kierunkach lotniczych, w przyszłości dołączą do grona pracowników linii lotniczych i będą realizować swoje marzenia w przestrzeni powietrznej.

Dostępność strony