Aktualności

„Włoski staż oknem na świat”

Projekt „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach Programu Erasmus+
 sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe

                Młodzież zakwalifikowana na staż zawodowy we włoskim Rimini uczestniczy w przygotowaniu kulturowo-pedagogiczno-zawodowym i kursie języka włoskiego. W ramach projektu w czerwcu na staż do Włoch wyjadą dwie 20-osobowe grupy uczniów z zawodów: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik reklamy oraz technik operacyjnych służb lotniskowych, gdzie pod opieką pracodawców i trenerów zdobędą cenne doświadczenia, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.
Z pozytywnym nastawieniem oraz wparciem naszych włoskich partnerów z pewnością udoskonalą znajomość języka włoskiego.

 

Dostępność strony