Wspólne ubieranie szkolnej choinki

Czas Świąt Bożego Narodzenia wiąże się z tradycją ubierania choinki. W naszej szkole nie mogło zabraknąć tego rytuału. Na szkolnym korytarzu tak, jak co roku pojawiła się choinka, na której uczniowie zawiesili kolorowe światełka oraz własnoręcznie wykonane bombki, gwiazdki, pierniczki i aniołki. Świąteczne drzewko szybko nabrało kolorów od ozdób i wygląda prześlicznie. W powietrzu unosi się piękny zapach pierniczków – to znak, że święta tuż, tuż… Dzięki temu, wszyscy możemy poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy uczniom z klasy 1c, 1f i 2f za wykonanie pięknych ozdób na konkurs „Ozdoby na szkolną choinkę”.

Opiekunowie: Agnieszka Belcer, Barbara Chuchla, Tomasz Doktór, Renata Skoczylas.