Aktualności

Wycieczka do magazynu Frac

W dniu 16.11.2021r.,  uczniowie klasy 3 dg pod opieką  p. E. Bród-Sikory i p. Marcina Sanockiego, brali udział w wycieczce do Magazynu Frac przy ulicy Trembeckiego w Rzeszowie. Kierownik, p. Dominik Skalniak,  oprowadził  młodzież po magazynie, aby w praktyce poznała metody składowania oraz urządzenia transportu bliskiego; w tym zastosowanie wózków wysokiego składowania. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób obsługiwane są zamówienia oraz jak wygląda załadunek. Uczestnicy wycieczki, odwiedzili także część chłodniczą magazynu, gdzie Pan Sławomir Bruchnicki opowiedział o pracy w niskich temperaturach. Spotkanie ze specjalistami przebiegało w miłej atmosferze, a uczniowie otrzymali odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania.

 

 

 

Dostępność strony