Aktualności

Wycieczka edukacyjna hotelarzy

W dniu 09.05.23 uczniowie klasy 1e wraz z opiekunem panią Iwoną Kwater odwiedzili rzeszowski hotel Hilton Garden Inn. Hotel posiada 101 eleganckich i nowocześnie wyposażonych pokoi oraz 2 luksusowe apartamenty.

Uczniowie obejrzeli lobby, sale konferencyjne, siłownię, kilka pokoi dla gości oraz restaurację i bar. Podczas spotkania z panią dyrektor Działu sprzedaży i Managerem do spraw gastronomii mieli okazję zapoznać się z historią powstania hotelu i jego bieżącą działalnością. Wycieczka była bardzo interesująca i na pewno dzięki zobaczeniu hotelu od wewnątrz, uczniom będzie teraz łatwiej uczyć się teoretycznych przedmiotów zawodowych.

Miłym akcentem w czasie wycieczki był fakt, że spotkaliśmy w hotelu absolwentów naszej szkoły, aktualnie pracowników hotelu, którzy cieszą się bardzo dobrą opinią u pracodawców.

Dostępność strony