Aktualności

Wykłady w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

19 maja uczniowie klasy 3 eg i 3dg z kierunku technik eksploatacji portów i terminali, uczestniczyli w wykładach i zajęciach ćwiczeniowych w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.  Część wykładowa obejmowała następujące tematy:  ” Gdy szalony pomysł staje się rzeczywistością – najciekawsze przykłady linii lotniczych „, ” Gdy potrzebne są ponadprzeciętne zdolności pilotażu – przykłady najtrudniejszych lotnisk „, ” Ustalenie siatki połączeń lotniczych” oraz „Marketing linii lotniczych”. Podczas warsztatów uczniowie z zainteresowaniem zaangażowali się także w samodzielne tworzenie siatki połączeń lotniczych.

Opiekę na nad uczniami sprawowały  Sabina Stecka,  Elżbieta Bród-Sikora i Marcin Sanocki

Dostępność strony