Aktualności

WYNIKI ELIMINACJI SZKOLNYCH XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia PCK

W dniu 17 stycznia 2022 roku odbył się etap szkolny Ogólnopolskiej Olimpiady o Zdrowym Stylu Życia PCK. Zmagania otworzyła p. dyrektor mgr  Agnieszka Kunicka, która powiedziała, że tu nie ma przegranych, bowiem ucząc się  dbać o swoje zdrowie, zawsze wygrywamy. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z następujących klas: 3 BS, 3 BG i 4 B. Najwyższy wynik, czyli I miejsce uzyskała Natalia Jasińska z klasy 3 BS, II miejsce ex aequo zajęły Adrianna Magiera z 3 BG oraz Karolina Cholewa z 3 BS, a na miejscu III uplasowała się Agata Czopik z klasy 4 B. Pozostali uczestnicy mieli również bardzo dobre wyniki. Na etapie rejonowym, naszą szkołę będzie reprezentować  Natalia Jasińska z 3 BS, której życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.

Bardzo serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, bowiem biorąc udział w takich przedsięwzięciach pokazali, że troska o zdrowie własne i innych, jest dla nich bardzo ważna.

Organizatorkami olimpiady były: p. mgr Barbara Bernat i p. mgr inż. Anna Ulan.

Dostępność strony