Aktualności

wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Kwalifikacja – kwalifikacje rynkowe inwestycją w przyszłość!”

Poznaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Kwalifikacja – kwalifikacje rynkowe inwestycją w przyszłość!”

Aby wziąć udział w konkursie, należało zapoznać się z materiałami szkoleniowymi dotyczącymi ZSK oraz kwalifikacji rynkowych, a następnie przystąpić do testu wiedzy on-line (etap I). Każda osoba, która uzyskała minimum 40% pozytywnych odpowiedzi przeszła do drugiego etapu, w ramach którego przygotowała draft projektu zgodnego z celami konkursu. W ostatnim, finałowym etapie zakwalifikowani uczniowie przygotowali wizualizację projektu na podstawie przesłanego wcześniej draftu.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów szkół branżowych I stopnia i techników z całego kraju. Spośród licznie nadesłanych prac Kapituła Konkursowa wyłoniła zwycięzców, przyznając im najwyższą punktację pod względem merytorycznym oraz formalnym.

Patrycja Socha, uczennica klasy 2FS technik reklamy, otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy Patrycji!!!