Aktualności

wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Kwalifikacja – kwalifikacje rynkowe inwestycją w przyszłość!”

Poznaliśmy wyniki Ogólnopolskiego Konkursu „Kwalifikacja – kwalifikacje rynkowe inwestycją w przyszłość!”

Aby wziąć udział w konkursie, należało zapoznać się z materiałami szkoleniowymi dotyczącymi ZSK oraz kwalifikacji rynkowych, a następnie przystąpić do testu wiedzy on-line (etap I). Każda osoba, która uzyskała minimum 40% pozytywnych odpowiedzi przeszła do drugiego etapu, w ramach którego przygotowała draft projektu zgodnego z celami konkursu. W ostatnim, finałowym etapie zakwalifikowani uczniowie przygotowali wizualizację projektu na podstawie przesłanego wcześniej draftu.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów szkół branżowych I stopnia i techników z całego kraju. Spośród licznie nadesłanych prac Kapituła Konkursowa wyłoniła zwycięzców, przyznając im najwyższą punktację pod względem merytorycznym oraz formalnym.

Patrycja Socha, uczennica klasy 2FS technik reklamy, otrzymała wyróżnienie.

Gratulujemy Patrycji!!!

Dostępność strony