WYPOMINKI

W dniu 3.11.2022 r. delegacja młodzieży naszej szkoły wraz ze sztandarem szkoły uczestniczyła w Wypominkach Szkolnych w kościele p.w. Chrystusa Króla w Rzeszowie. Uroczystej Mszy Świętej przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski. Zebranych w kościele przedstawicieli oświaty i szkół rzeszowskich powitał miejscowy proboszcz, a zarazem Diecezjalny Duszpasterz Nauczycieli – ks. dr Janusz Podlaszczak.
Po Mszy Św. odbyła się procesja żałobna połączona z modlitwami za zmarłych dyrektorów, nauczycieli, wychowawców, katechetów, uczniów, pracowników administracji i oświaty. Te Wypominki były dobrą okazją do okazania wdzięczności tym, którzy byli pośród nas i odeszli.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktoria Chmiel, Amelia Chmielowska, Bartek Byjoś i Wojciech Wiercioch. Opiekę nad uczniami sprawował katecheta Rafał Kania.