Aktualności

XI OTWARTE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM


18 lutego 2023 r. odbyły się XI Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym o Puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego im.C. K. Norwida w Rzeszowie. Turniej był przeprowadzony w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy uczestnik zawodów był zadowolony i poczuł się spełnionym sportowcem.

W konkurencji nauczycieli 5. miejsce wywalczył Wiesław Pyzia, ZS nr 3 Rzeszów. W karegorii chłopców 4. miejsce zdobył Konrad Czarnik – uczeń ZS nr 3 w Rzeszowie. W tej rywalizacji walczyło 27 zawodników. Organizatorami turnieju byli: Bożena Bartman i Wiesław Pyzia.
Marek Plizga – dyrektor III Liceum Ogólnokształcącego, dokonał wręczenia okolicznościowych pucharów i dyplomów. Gratulujemy i życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów sportowych!!!

Dostępność strony