Aktualności

ZAKOŃCZENIE STAŻU W RIMINI

W sobotę 2 października, 20 osobowa grupa uczniów naszej szkoły, przebywających na praktykach w Rimini w ramach projektu „Włoski staż oknem na świat” wróciła do Rzeszowa.
Dwa tygodnie pobytu we Włoszech upłynęły nam bardzo szybko, pożegnania ze współpracownikami i opiekunami w zakładach praktyk były smutne. Młodzież jest bardzo zadowolona z wyjazdu na praktykę. Wszyscy nabyli doświadczenia zgodnie z kierunkiem kształcenia, który wybrali w naszej szkole, poznali nowe metody pracy, udoskonalili znajomość języka angielskiego i włoskiego, zdobyli doświadczenie w samodzielnym życiu i poznali inną kulturę. Bardzo zadowoleni byli również pracodawcy, chwalili uczniów za kulturę, wiedzę i umiejętności. Byli zaskoczeni samodzielnością naszej młodzieży w wykonywaniu powierzonych zadań. W podziękowaniu za wzorową pracę wystawili młodzieży certyfikaty potwierdzające odbyty staż. Odbytą praktykę dokumentują również certyfikaty, które otrzymają praktykanci od szkoły i instytucji przyjmującej oraz dokument Europass Mobilność, potwierdzający nabyte umiejętności.
Po powrocie do Rzeszowa już nam brakuje codziennej porcji makaronu, pizzy i piadiny przygotowywanej dla nas w Tawerna degli Artisti, gdzie spożywaliśmy posiłki. Brakuje nam również morza, plaży i spacerów morską promenadą.
Opiekunki grupy: Małgorzata Pabjańska i Magdalena Drozd

Dostępność strony