Dyrektor mgr Jadwiga Gargaś
  • Ukończyła liceum humanistyczne, a następnie studia magisterskie w zakresie historii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie
  • Ukończyła studia podyplomowe z geografii w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Kielcach
  • Jest autorką wielu projektów wychowawczych, które zostały  nagrodzone dotacjami  Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i Marszałka Województwa Podkarpackiego.
  • Od 1997 r. pełniła funkcję wicedyrektora szkoły.
  • Stara się nie tylko doskonalić wiedzę uczniów, pragmatycznie przygotować ich do wejścia w świat dorosłych, ale pragnie też uwrażliwić młodych ludzi na dobro i piękno.
  • Jest nauczycielem dyplomowanym oraz egzaminatorem historii.
  • Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno – wychowawczej otrzymała kilkakrotnie nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty, nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa, srebrny medal Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za długoletnią służbę, Medal Komisji Edukacji Narodowej.
  • Od 1 września 2018 r. pełni funkcję Dyrektora Szkoły.

Wicedyrektor dr Katarzyna Nowak
  • Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Księdza Piotra Skargi w Sędziszowie Młp., a następnie studia magisterskie w Wyższym Instytucie Wiedzy Religijnej w Tarnowie – Papieska Akademia Teologiczna w Krakowie.
  • Ukończyła studia podyplomowe w Instytucie Rodziny w Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, studia podyplomowe z dziennikarstwa w Międzywydziałowym Podyplomowym Studium Dziennikarskim w Krakowie, studia podyplomowe „Zarządzanie w turystyce, hotelarstwie i gastronomii” w Wyższej Szkole Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie, studia podyplomowe „Logistyka i spedycja – studia kwalifikacyjne dla nauczycieli” w Akademii WSB
    w Dąbrowie Górniczej, studia podyplomowe „Zarządzanie placówką oświatową w reformowanym systemie oświaty” na Uniwersytecie Rzeszowskim.
  • Ukończyła kurs doktorancki w Wydziale Nauk Historycznych i Społecznych w Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, zdobywając tytuł doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie socjologia.
  • Jest nauczycielem dyplomowanym, nauczycielem przedmiotów zawodowych z turystyki, hotelarstwa i logistyki w Zespole Szkół Spożywczych, egzaminatorem egzaminów zawodowych.
  • Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała kilkakrotnie nagrodę Dyrektora Szkoły, nagrodę Prezydenta Miasta Rzeszowa, brązowy medal Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego za długoletnią służbę, Medal Komisji Edukacji Narodowej.
  • Współpracuje z zagranicą w ramach projektów Erasmus +.
  • Od 1 września 2018 r. pełni funkcję Wicedyrektora Szkoły.

Wicedyrektor mgr Agnieszka Kunicka
  • Ukończyła IV LO w Rzeszowie, a następnie studia na Wydziale Filologicznym na kierunku filologia polska w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie.
  • Jest nauczycielem dyplomowanym i wieloletnim egzaminatorem egzaminów maturalnych z języka polskiego.
  • Była wielokrotnie nagradzana za pracę dydaktyczno – wychowawczą.
  • Od 1 września 2019 r. pełni funkcję Wicedyrektora Szkoły.