Aktualności,  Ogłoszenia

Anna Karnas laureatką etapu rejonowego Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża z Biedronką

W dniu 12.01.2024 roku w Medyczno-Społecznym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Zawodowego w Rzeszowie odbył się etap rejonowy XXXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia Polskiego Czerwonego Krzyża z Biedronką. Partnerem głównym Olimpiady jest Jeronimo Martins Polska S.A. Olimpiada miała na celu sprawdzenie wiedzy z zakresu wpływu odżywiania na zdrowie, profilaktyki chorób cywilizacyjnych i nowotworowych, bezpieczeństwa żywności, pierwszej pomocy oraz problematyki ochrony środowiska naturalnego. Udział w niej brała młodzież ze szkół podstawowych i średnich z Rzeszowa oraz całego powiatu rzeszowskiego.

Naszą szkołę reprezentowała Anna Karnas, uczennica klasy 5 bs – technikum żywienia i organizacji usług gastronomicznych, która zajęła V miejsce.

Serdecznie gratulujemy Ani i życzymy dalszych sukcesów osobistych i zawodowych!!!

Do olimpiady uczennica przygotowywała się pod kierunkiem pani mgr inż. Anny Ulan.

Opiekę nad uczennicą podczas Olimpiady sprawowała pani mgr Barbara Bernat.

Dostępność strony