Aktualności

GRATULACJE DLA NASZYCH OLIMPIJEK

Komitet Główny Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu przysłał dyplomy i nagrody dla naszych uczennic: Natalii Jasińskiej z 4BS i Ilony Kołodziej z 4 BG. Do gratulacji przyłączyła się również pani dyrektor Jadwiga Gargaś, która dodatkowo zasponsorowała nagrody książkowe. Przypomnijmy, Natalia Jasińska zajęła 2. miejsce w województwie podkarpackim, a w klasyfikacji ogólnopolskiej jest na miejscu 7. w Polsce. Ilona Kołodziej ma 3. miejsce w województwie podkarpackim i 21. miejsce w Polsce. W eliminacjach okręgowych wzięło udział 765 uczniów.

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 22- 24 marca w Szczecinie. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Natalii i Ilonie wspaniałego sukcesu i mocno trzymamy kciuki, życząc powodzenia w zmaganiach finałowych.

Opiekunem merytorycznym uczennic jest pani Anna Ulan

Dostępność strony