Aktualności

II OTWARTE MISTRZOSTWA W TENISIE STOŁOWYM O PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 W RZESZOWIE.

3 listopada  2023r. odbyły się II Otwarte Mistrzostwa w tenisie stołowym  o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie. Turniej  przeprowadzony był w trzech kategoriach: nauczyciele , dziewczęta, chłopcy. Uroczystego otwarcia turnieju dokonała Pani Agnieszka Kunicka- wicedyrektor Zespołu Szkół nr 3 im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie.

W kat. nauczyciele:   1. miejsce zdobył Krzysztof Chwałka – nauczyciel wf, 2. miejsce zajął  Wiesław Pyzia- nauczyciel wf.  Natomiast Kamil Kwoka  uplasował się na punktowanym 3. miejscu.

W kat. dziewcząt: 1. miejsce zajęła  Wiktoria Bielenda kl.2f, 2. miejsce Katarzyna Świeboda kl.3b, 3. miejsce Oliwia Pasternak kl.2d, 4. miejsce Izabela Dobrowolska kl.1f.

W kat. chłopców: 1. miejsce zdobył: Kacper Molęda kl.5d, 2. miejsce Jakub Lipa 2g, 3. miejsce Gracjan Szczygielski 2h, 4. miejsce Konrad  Czarnik kl.3g.

Organizatorami turnieju byli: Barbara Bernat,Wojciech Szczygielski,  Wiesław Pyzia.  Do współpracy dołączyli: Krzysztof Chwałka i Paweł Depa. Sędziami punktowymi  byli uczniowie naszej szkoły. Wręczenia pucharów, medali i dyplomów dokonała Pani dyrektor Katarzyna Nowak.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i życzymy samych sukcesów sportowych. 

Zapraszamy za rok!!!!

Dostępność strony