Aktualności,  Ogłoszenia

Kolejny sukces Asi Gut, naszej hotelarki z klasy 5 as

Joanna Gut, uczennica klasy 5 as technik hotelarstwa zakwalifikowała się do etapu centralnego XV edycji Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W zmaganiach okręgowych, które odbyły się w dniu 8 stycznia 2024 Asia zajęła drugie miejsce i znalazła się wśród trzydziestu finalistów, którzy w Bydgoszczy będą walczyć o ogólnopolski tytuł Mistrza Wiedzy Hotelarskiej.  To już drugi finał Asi w tym roku szkolnym, wcześniej dostała się do finału Olimpiady Umiejętności Hotelarskich. Widać więc, że w parze z aktualną wiedzą idą również jej umiejętności 😊

Wielkie gratulacje Asiu!!!

W etapie okręgowym naszą szkołę reprezentowała też Ewelina Brona z klasy 5 as. Niestety, nie udało się jej zakwalifikować do etapu centralnego.

Uczennice przygotowywały się do olimpiady pod kierunkiem mgr inż. Iwony Kwater

Dostępność strony