Aktualności

Koniec roku szkolnego 2019/2020

Szanowne Grono Pedagogiczne, Uczniowie, Rodzice

Dobiegł końca ten wyjątkowo trudny rok szkolny, przez który udało nam się przejść dzięki  współpracy, zaangażowaniu i wzajemnemu zrozumieniu. Dziękuję więc wszystkim stronom uczestniczącym w tym procesie edukacyjnym, bo to dzięki Wam możemy dzisiaj spokojnie dokonać podsumowania roku szkolnego 2019/2020.

Mimo przeszkód od nas niezależnych, osiągnęliśmy wysoką średnią nauczania 4,1; 271 uczniów otrzymało zachowania wzorowe, nie ma zachowań nagannych, a 137 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższą średnią w pionie klas technikum wypracowały sobie klasy: 1eg ze średnią 4,47 oraz 2d ze średnią 4,46, natomiast w pionie szkół branżowych klasa 2e. 50 uczniów zakwalifikowało się do stypendium Młody Inżynier, 2 do stypendium Mistrz, a dwie osoby będą miały szansę pobierać stypendium Prezesa Rady Ministrów:  w pionie klas technikum po gimnazjum – Karolina Maternia ze średnią 5,76 oraz w pionie klas technikum po szkole podstawowej – Zuzanna Rębacz ze średnią 5,16.

Nasi uczniowie osiągali sukcesy w konkursach i olimpiadach o zasięgu regionalnym, wojewódzkim i ogólnopolskim. Mamy finalistki ogólnopolskiej olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, są to Karolina Maternia i Karolina Grab.

Gratuluję wszystkich osiągnięć, dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę, za wspaniałą atmosferę i działalność charytatywną, otwarcie na drugiego człowieka.

Życzę wszystkim Państwu i wam drodzy Uczniowie zdrowych i bezpiecznych wakacji, odpocznijcie od komputerów i  zbierajcie siły przed nowym rokiem szkolnym, który również może być dla nas wyzwaniem, ale będziemy do niego lepiej przygotowani, bo bogatsi w doświadczenia.

Dbajcie o siebie i najbliższych i mam nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli się zobaczyć, a nie tylko usłyszeć. Udanego wakacyjnego odpoczynku.

Jadwiga Gargaś
Dyrektor szkoły

Dostępność strony