Olimpiada wiedzy o mediach

OLIMPIADA WIEDZY O MEDIACH – SUKCES UCZNIÓW Z KLASY 4FG I 4FS

W dniu 25 listopada 2022 r. dotarła do nas wspaniała wiadomość!!! Do II etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach (okręgowego) zakwalifikowali się uczniowie: WIKTORA HARPULA z klasy 4fg oraz DAWID CHUDZICKI, ALEKSANDRA PRZYSTAŚ i PATRYCJA SOCHA z klasy 4fs.

Olimpiada Wiedzy o Mediach to coroczny konkurs umożliwiający uczniom szkół średnich uzyskanie indeksów uprawniających do podjęcia studiów na najlepszych polskich uczelniach.

Organizatorem Olimpiady jest Wydział Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego, zaś patronem – Minister Edukacji i Nauki.

Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Mediach odbędzie się 16 grudnia 2022 r. w Instytucie Polonistyki i Dziennikarstwa Uniwersytetu Rzeszowskiego.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY, ŻYCZĄC DALSZYCH SUKCESÓW!!!

Opiekun: Agnieszka Belcer

OWM ulotka