Aktualności

Rozdanie nagród w konkursie I know America

Uczniowie naszej szkoły od 09.10.2023 r, do 12.11.2023 r. brali udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Stanach Zjednoczonych I know America. Zagadnienia obejmowały takie dziedziny, jak: kultura, popkultura, historia, amerykański system polityczny, bieżąca sytuacja społeczno-gospodarcza, stosunki polsko-amerykańskie, system edukacji, geografia, „słynne cytaty” czy sport. 

W dniu 13 grudnia 2023 r. odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów oraz nagród dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w konkursie. Wręczenia dyplomów i nagród dokonała Pani Dyrektor, dr Katarzyna Nowak.

1 miejsce: Karolina Pawłowska 1A

2 miejsce: Julia Drzał 5DS i Szczepan Chwastarz 5DS

3 miejsce: Laura Kidacka 3A i Martyna Wolan 3A.

Wyróżnienia otrzymały: Izabela Grzesik 3A i Julia Trela 3A.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dyplomy przygotowała Sabina Draus z klasy 2F.

Sponsorzy nagród: Kino Helios i Wydawnictwo Pearson.

Koordynator konkursu w szkole: mgr Anna Patron

Dostępność strony