Aktualności

„Ślemy wrażenia”

„Ślemy wrażenia” – II edycja

5 marca 2024 r. odbyła się zorganizowana i przeprowadzona przez panią Michalinę Chudzik II edycja akcji promocyjnej „Ślemy wrażenia”. Nasi uczniowie napisali kilkadziesiąt listów do ósmoklasistów, w których jako starsi koledzy doradzili im na co warto zwrócić uwagę przy wyborze szkoły średniej, opowiedzieli dlaczego zdecydowali się podjąć naukę w Zespole Szkół nr 3 w Rzeszowie oraz podzielili się swoimi wrażeniami z naszej szkoły. Podczas spotkania panowała wesoła i ciepła atmosfera z muzyką Julii Pietruchy w tle. Prace zostały skopiowane i ozdobione wstążką. 17 kwietnia br. każdy ósmoklasista, który odwiedzi naszą szkołę podczas dni otwartych będzie trzymał w dłoniach słowa wsparcia i moc porad, o co postarali się uczniowie klas: 2c, 2f, 4a, 4c, 4d, 5as.

Dostępność strony