Aktualności

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „MISTRZ GRAMATYKI ANGIELSKIEJ”

W dniu 22 kwietnia 2024 r. odbył się konkurs języka angielskiego „Mistrz gramatyki angielskiej” pod patronatem Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Filologia angielska, w którym udział wzięło 79 uczniów naszej szkoły z klas I – IV.

Konkurs otworzyła Pani Dyrektor, dr Katarzyna Nowak, po czym uczniowie przystąpili do testu pisemnego pod okiem anglistek: p. Anny Patron, p. Angeliny Tabor, p. Karoliny Winiarskiej i p. Katarzyny Dawidowskiej. Test miał za zadanie sprawdzić znajomość zagadnień gramatycznych na poziomie B2 z zakresu matury rozszerzonej.

Ogłoszenie wyników nastąpi 25 kwietnia 2024 r., a rozdanie nagród 29 kwietnia 2024 r.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Organizatorki: K. Dawidowska i K. Winiarska.

Dostępność strony