Aktualności

Wycieczka szkoleniowa do hotelu Rzeszów

W dniu 7 grudnia uczniowie klasy 1 e odwiedzili Hotel Rzeszów, w celu poznania swoich przyszłych stanowisk pracy.

Uczniowie zapoznali się z wyposażeniem hotelowego lobby, recepcji, sali restauracyjnej, sal wielofunkcyjnych oraz pokoi hotelowych. Mogli zobaczyć wózek hotelowy, przygotowane bufety kawowe, sprzęt do ekspedycji śniadań, a także wysłuchać opowieści o pracy hotelarza, która nie jest łatwa, ale nie pozostawia miejsca na nudę. O hotelu opowiadał Pan Sieczkowski, kierownik działu technicznego,
a funkcjonowanie recepcji przedstawił kierownik recepcji Pan Maciej Radoń. Uczniowie zauważyli również, że językiem, w którym komunikowali się pracownicy hotelu z gośćmi był głównie język angielski. Na pewno wiedzą już, że jeśli chcą pracować w dobrym hotelu, muszą się przyłożyć do nauki tego języka.

Dziękujemy Pani menager d.s. rozliczeń gastronomii i hotelu oraz Panu kierownikowi recepcji za umożliwienie zwiedzenia obiektu.

Organizatorzy wyjścia i opiekunowie:

Marzena Borzęcka

Iwona Kwater

Dostępność strony