Aktualności

AVIATION CAREER DAY

Dnia 15 marca 2024 roku klasy 2d i 3c uczestniczyły  w  Aviation Career Day organizowanym przez  WSIiZ w Rzeszowie.

Uczniowie zainteresowani rozwojem zawodowym w sektorze lotniczym, zapoznali się z propozycjami zatrudnienia i możliwościami odbycia staży, zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych przedsiębiorstwach – w obszarze linii lotniczych, na lotniskach oraz u pracodawców związanych z Doliną Lotniczą.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wspiera III Ogólnopolski Konkurs Lotniczy „Lotnictwo to moja pasja”, organizowany przez Zespół Szkół nr 3 im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie.  W wydarzeniu uczestniczyła również Pani Dyrektor dr Katarzyna Nowak, która wręczyła zaproszenie na konkurs Rektorowi WSIiZ dr hab. Andrzejowi Rozmusowi, Pani Prodziekan Kolegium Zarządzania dr. inż. Izabeli Cichockiej oraz mgr Michałowi Nędzy.

 W ramach patronatu, WSIiZ oferuje zwycięzcy pierwszego miejsca możliwość darmowego studiowania przez pierwszy semestr, natomiast laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają stypendium pokrywające 50% kosztów czesnego przez jeden semestr na kierunku Aviation Management.

Opiekunowie klas: Katarzyna Łysikowska, Sabina Stecka, Celina Jagiełowicz – Ryznar, Michał Jasiak

Dostępność strony