Aktualności

DZIEŃ OTWARTY NA POLITECHNICE RZESZOWSKIEJ

W piątek 15 marca 2024r. klasy 4b i 4d pod opieką pań Małgorzaty Pabjańskiej i Michaliny Chudzik oraz we współpracy z panią Aleksandrą Litwin-Zgłobicką udały się na Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej im. I. Łukasiewicza. Młodzież wzięła udział w niezwykłych pokazach chemicznych zaprezentowanych przez Koło Naukowe „ESPRIT”. Wysłuchaliśmy również interesującego i zmuszającego do refleksji wykładu „Technika radiowej identyfikacji obiektów RFID – dzisiaj i jutro”, który wygłosił dr hab. inż. Piotr Jankowski-Mihułowicz (prof. PRz, Wydział Elektrotechniki i Informatyki).

Uczniowie skorzystali także ze strefy wystawienniczej, w której usytuowane zostały stoiska jednostek wydziałowych (w tym m.in.: Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, Wydziału Chemicznego czy Wydziału Zarządzania), jak również partnerów wydarzenia (np. Centrum Języków Obcych, Współpracy Międzynarodowej, czy Centrum Sportu Akademickiego).

Dostępność strony