BUDOWA INFOGRAFIKI I RODZAJE

W ramach podpisanego Porozumienia pomiędzy Zespołem Szkół nr 3, a WSIZ w dniu 21 kwietnia odbyły się zajęcia w ramach innowacji z zakresu grafiki komputerowej i produkcji multimedialnej na temat „Budowy i rodzajów infografiki”. Dwugodzinne zajęcia prowadziła pani Gabriela Piechnik – Czyż w klasie 2 F – technik reklamy.
W trakcie zajęć uczniowie zapoznali się z teoretycznymi podstawami dotyczącymi tematu, a następnie wspólnie z panią z WSIZ tworzyli proste infografiki w programie komputerowym Adobe Photoshop.
Uczestnictwo w zajęciach oraz przekazana przez prowadzącą wiedza i umiejętności były cennym doświadczeniem dla naszej młodzieży. Opiekę nad uczniami sprawowali: Edyta Kraska i Paweł Muszyński