Aktualności

Dni języków obcych

DNI JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE – AUDIOWIZUALNE LEKCJE KULTUROWE

W ramach Dni Języków Obcych, obchodzonych corocznie w naszej szkole w listopadzie, nauczyciele języków obcych przygotowali szereg zajęć audiowizualnych, które w atrakcyjny sposób przybliżyły uczniom kulturowe aspekty życia rodzimych użytkowników języka: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego.

 

Różnorodność tematyczna lekcji pozwoliła uczniom otworzyć się na bogactwo kulturowe i wieloletnie tradycje innych krajów – ucząc się języka obcego, nie sposób w pełni go zrozumieć, bez zagłębienia się w jego historię oraz dziedzictwo kulturowe.

Dzięki tym zajęciom uczniowie z pewnością zdobyli mnóstwo cennych informacji, które zachęcą ich do dalszego, samodzielnego rozwoju.

Nauczyciele języków obcych

 

Dostępność strony