Aktualności

Druga tura europejskich wyzwań zawodowych – „Włoski staż oknem na świat”

W ramach programu „POWER Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, druga 20-osobowa grupa uczniów kształcących się w zawodach: technik lotniskowych służb operacyjnych, technik reklamy i technik żywienia i usług gastronomicznych, wyjechała pod opieką nauczycielek: Celiny Jagiełowicz-Ryznar i Małgorzaty Pabjańskiej do włoskiego miasteczka Rimini, aby przez 2 tygodnie zdobywać swoje pierwsze europejskie doświadczenia zawodowe.
Już od poniedziałku każda z grup odbyła szkolenia z BHP i poznała swoje stanowiska oraz godziny pracy, a także opiekunów, którzy będą służyć swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym. Uczniowie będą zrealizują staże w nadmorskich restauracjach, agencjach reklamowych i na lotnisku w Rimini.
Uczniami opiekuje się organizacja AI Rimini, która zapewniła im pobyt i miejsca praktyk oraz opiekę podczas działań mobilnościowych.
Koordynator projektu: Katarzyna Nowak wraz z zespołem projektowym.

Dostępność strony