Aktualności

III EDYCJA GMINNEGO MASTERCHEFA JUNIOR W BRATKOWICACH

26 kwietnia 2024 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Bratkowicach odbyły się zawody  sztuki kulinarnej w ramach projektu MasterChef Junior.  Jako szkoła promująca zdrowie zostaliśmy zaproszeni, aby uświetnić to ważne przedsięwzięcie, podczas którego p. mgr inż. Anna Ulan wygłosiła wykład „ Kulinarne recepty na zdrowie”, którego celem było pokazanie co powinno się znaleźć w diecie młodego człowieka, by być  zdrowym, mieć dobre wyniki w nauce i wspaniałe samopoczucie.

Natomiast uczniowie naszej szkoły:  Gabrysia, Martyna, Norbert i Romek z klasy  4 B pod opieką p. mgr inż. Małgorzaty Pabjańskiej, zaprezentowali  interesującą ofertę edukacyjną naszej szkoły.

Zaintrygowaliśmy uczestników konkursu Master Chefa propozycjami kulinarnymi i wyrobami cukierniczymi, które zostały przygotowane przez naszych uczniów pod kierunkiem p. mgr inż. Marzeny Borzęckiej, p. mgr inż. Renaty Mazur – Bukały i p. mgr inż. Marty Świder.

Dostępność strony