Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Laureaci Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych

BIG BEN

1. Katarzyna Cwynar Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie
  2. Hanna Wójcik Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w Rzeszowie
  3. Julia Tomkowicz Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie
  4. Michalina Chruściel Szkoła Podstawowa w Boguchwale
  5. Agata Lemiech Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie

Gratulujemy laureatom i ich opiekunom

Zaproszenia laureatów konkursu BIG BEN na uroczyste rozdanie nagród

w Zespole Szkół nr 3 im. Tadeusza Rylskiego w Rzeszowie zostaną przesłane do poszczególnych szkół w późniejszym terminie.

Zgodnie z Zarządzeniem Nr 5/2022 Podkarpackiego Kuratora Oświaty z dnia 28 lutego 2022r. Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych BIG BEN może być wymieniony na świadectwach ukończenia szkoły podstawowej uczniów, którzy zostali laureatami.

Dziękujemy uczniom klas ósmych szkół podstawowych za udział w konkursie i nauczycielom za opiekę nad nimi.

Konkurs BIG BEN laureaci