Aktualności,  Ogłoszenia

Palermo – job shadowing w SE

W dniach 21-27 kwietnia 6-osobowa grupa nauczycielek przedmiotów ogólnokształcących uczestniczyła w obserwacji pracy w Liceo Scientifico Statale „Benedetto Croce” w Palermo. Podczas zajęć miały okazję przyjrzeć się metodom prowadzenia lekcji we Włoszech.

Był to także czas na zwiedzenie szkoły, rozmowy z uczniami i nauczycielami, wymiana doświadczeń i poznanie włoskiego systemu edukacji. Po zajęciach w szkole był czas na zwiedzanie Palermo oraz okolic dalszych i bliższych.

Czas spędzony na Sycylii pozwolił na zdobycie nowych doświadczeń zawodowych, zaowocował nawiązaniem nowych międzynarodowych kontaktów, które w przyszłości pozwolą być może na realizację kolejnych Erasmusowych wyzwań.

Wyjazd został zrealizowany w ramach akredytowanego projektu w sektorze Edukacja szkolna: 2023-1-PL01-KA121-SCH-000139328

Nauczycielki biorące udział w wyjeździe:

Dorota Bukowska

Michalina Chudzik

Danuta Chmura

Urszula Jarek

Małgorzata Soja-Durek

Barbara Wielgos

Koordynator projektu – Katarzyna Nowak

Asystent koordynatora – Sabina Stecka

Dostępność strony