Aktualności,  Ogłoszenia

Sukces „Sprawny w zawodzie”

22 kwietnia 2024 r., w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Iwoniczu odbył się wojewódzki etap konkursu „Sprawny w zawodzie 2024″. W kategorii kucharz I miejsce zajął Karol Woźniak z klasy 3g z Zespołu Szkół Nr 3 w Rzeszowie, który nie tylko wyróżnił się wiedzą teoretyczną w kształconym zawodzie, ale również zachwycił komisję konkursową przygotowanym przez siebie daniem.

Karol będzie reprezentował Podkarpacie w Ogólnopolskim Konkursie „Sprawny w zawodzie” w Gołdapi. Gratulujemy i życzymy powodzenia!!! Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród dla laureatów była Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, która od wielu lat wspiera młodzież szkół branżowych w zdobywaniu zarówno praktycznej, jak i teoretycznej nauki zawodu.

Dostępność strony