SZKOLNY KONKURS „MISTRZ GRAMATYKI ANGIELSKIEJ” OBJĘTY PATRONATEM WSIiZ

I Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „Mistrz Gramatyki Angielskiej”, organizowany przez Zespół Szkół nr 3, został objęty Patronatem Honorowym przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Filologia angielska WSIiZ.

Pierwsza edycja tego konkursu odbędzie się już 22.04.2024 r. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I – IV do wzięcia udziału – zapisy tylko do 15 kwietnia!

Sponsorem Głównym jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, która ufundowała 3 pierwsze nagrody:

– stypendium dla zwycięzcy konkursu, pokrywające w pierszym semestrze 100% czesnego na studiach stacjonarnych na kierunku Filologia Angielska;

– dwa stypendia, pokrywające w pierszym semestrze 50% czesnego na studiach stacjonarnych lub niestacjonarnych na kierunku Filologia Angielska.

Nagrody rzeczowe ufundowali:

– Księgarnia Bookland
– Kino Helios Rzeszów
– Wydawnictwo Pearson

Dziękujemy serdecznie wszystkim Sponsorom!

Organizatorki konkursu: K. Dawidowska, K. Winiarska.