Technik reklamy na Dniu Otwartym Uniwersytetu Rzeszowskiego

W dniu 20 marca uczniowie klasy 2F w ramach innowacji „Wycieczki szkoleniowe dla technika reklamy” udali się na Dni Otwarte Uniwersytetu Rzeszowskiego połączone z 15. Targami Pracy.

Podczas Dnia Otwartego młodzież miała szansę zapoznać się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez UR oraz z ofertą studenckich kół naukowych działających na uczelni.

Uniwersyteckie Targi Pracy to doskonała okazja dla młodzieży naszej szkoły do zdobycia cennych informacji o rynku pracy.

Następnie młodzi ludzie udali się do Instytutu Sztuk Pięknych, gdzie zwiedzili specjalistyczne pracownie:

– druku cyfrowego,

– druku płaskiego,

– druku wklęsłego,

– druku wypukłego,

– rysunku i malarstwa,

– ilustracji,

– grafiki projektowej,

– fotografii,

– multimediów,

– poligrafii,

– mediów rysunkowych,

– rzeźby,

– sztuki.

Uczniowie uczestniczyli w wykładach poświęconych różnym technikom drukarskim oraz materiałach służących do wydruków. Mieli również możliwość oglądania wystaw najlepszych prac studentów z kierunku sztuki wizualne.

Opiekunowie młodzieży: Edyta Kraska, Dominika Surmacz, Dawid Kosior, Paweł Muszyński.