To już jest koniec…..

Zakończyły się już praktyki młodzieży w Alicante w ramach projektu „Walencja kluczem do sukcesu zawodowego” autorstwa nauczycielek Sabiny Steckiej i Katarzyny Łysikowskiej.

Po trzytygodniowym pobycie uczniowie w dniu 26.09.2021 szczęśliwie wrócili do domu.

Trzy tygodnie spędzone w Hiszpanii były bardzo intensywne. Młodzież odbywała praktyki w ośmiu zakładach pracy na terenie Alicante i okolic, uczyła się języka hiszpańskiego, poznawała kulturę Hiszpanii oraz odbywała liczne wycieczki po Alicante i wybrzeżu Costa Blanca. Było też trochę czasu na odpoczynek na plaży i kąpiele w morzu.

W ostatnim dniu wszyscy otrzymali certyfikaty potwierdzające odbycie praktyk zawodowych i udoskonalenie znajomości języka hiszpańskiego.

Czas spędzony w Alicante pozwolił uczniom na poznanie środowiska pracy w innym kraju, udoskonalenie umiejętności zawodowych, językowych i interpersonalnych.

Wszystko to na pewno zaprocentuje w przyszłości!

Opiekunowie grupy:

Iwona Kwater