Aktualności,  Ogłoszenia

Uczennice Zespołu Szkół nr 3 w etapie wojewódzkim olimpiady ZUS

Z przyjemnością informujemy, że zespół w składzie Nikola Posłuszny z klasy 3f, Nadia Marut z klasy 2f i Karolina Pawłowska z klasy 1a zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. II Etap Olimpiady odbędzie się 5 marca 2024 roku w siedzibie Politechniki Rzeszowskiej.

Do olimpijskich zmagań z tematyką ubezpieczeń społecznych stanęła w tym roku rekordowa liczba uczniów – ponad 36 tysięcy z przeszło tysiąca szkół z całej Polski. W ramach szkolnego etapu uczestnicy rozwiązali test jednokrotnego wyboru. Jego wyniki zadecydowały o tym, kto z nich będzie reprezentować szkołę w etapie wojewódzkim. Z Podkarpacia do etapu II zakwalifikowało się 21 zespołów, które zmierzą się w etapie wojewódzkim z testem wielokrotnego wyboru. O wyniku uzyskanym przez młodzież zadecyduje nie tylko poprawność udzielonych odpowiedzi, ale także czas, w jakim uda się ich udzielić.

Zwyciężczyniom szkolnego etapu serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za sukces na etapie wojewódzkim!!!

Szkolny etap przygotowały i zorganizowały Agnieszka Belcer oraz Anna Karamanis-Pietras.

Dostępność strony