Aktualności

Uczniowie z 4fs w finale konkursu

W dniach 24 – 25 listopada 2022 roku odbywa się Festiwal reklamy społecznej „Trzy światy – świat realny, świat opowiadany, świat wirtualny”. Wydarzenie organizowane jest przez Wydział Zarzadzania Politechniki Częstochowskiej, Zespół Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. W.S. Reymonta oraz Miejską Galerię Sztuki.

W ramach Festiwalu odbywa się konkurs pt. „Społeczne i ekologiczne problemy współczesnego świata” skierowany do studentów i uczniów z terenu całej Polski. Patronat nad konkursem objęła Sektorowa Rada ds. Kompetencji Sektora Komunikacji Marketingowej.

W konkursie wzięło udział 6 uczniów z klasy 4fs. Uczniowie pracowali w dwóch zespołach: pierwszy w składzie: Dawid Chudzicki, Weronika Jaworska, Patrycja Socha, a drugi w składzie: Klaudia Dobrowolska, Weronika Konsur, Aleksandra Przystaś. Efektem ich wspólnej pracy są plakaty społecznych kampanii reklamowych mających na celu uwrażliwienie szerokiego grona odbiorców na zagadnienia związane z problemami społecznymi i ekologicznymi.

W dniu 24 listopada otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość, że jury zakwalifikowało prace obu drużyn do finału konkursu. Prezentacja zakwalifikowanych prac oraz rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 25 listopada 2022 roku w Częstochowie.

 

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!! TRZYMAMY MOCNO KCIUKI ZA SUKCES OBU ZESPOŁÓW W FINALE KONKURSU!!!!

 

Opiekun: Agnieszka Belcer.

 

Dostępność strony