WARSZTATY SZKOLENIOWE

Dnia 27.03 odbyło się szkolenie dotyczące sporządzania napojów zimnych oraz gorących przeprowadzone przez Jarka Zawadzkiego – Brand Ambasador Monin. W warsztatach szkoleniowych wzięli udział uczniowie klasy 2b oraz 3g.

MONIN powstało w 1912 r., zaczynając jako dystrybutor alkoholi. Ta data zapoczątkowała działalność firmy. Do dziś w ofercie znajduje się ponad 20 smaków likierów najwyższej jakości o najlepszym składzie. Podczas szkolenia uczniowie zostali zapoznani z asortymentem firmy Monin.

Podczas warsztatów uczniowie mieli okazję zapoznać się z procesem sporządzania m.in. lemoniady,  drinków bezalkoholowych oraz owocowej kawy mrożonej.

Podczas prezentacji odbyła się degustacja przygotowanych napojów.

Opiekę podczas szkolenia sprawowały Pani Renata Mazur-Bukała oraz Magdalena Kopel.