Aktualności,  Ogłoszenia

Kolejny wielki sukces naszej uczennicy z technikum hotelarskiego Joanny Gut

Joanna Gut z klasy 5 as po raz drugi uzyskała tytuł laureata ogólnopolskiej olimpiady. Tym razem była to Olimpiada Umiejętności Hotelarskich zorganizowana przez SGH, najlepszą polską uczelnię ekonomiczną oraz Fundację Polskie Hotele Niezależne.

Do finału, który odbył się w dniach 25- 27 marca w pięciogwiazdkowym hotelu Willa Port, w Ostródzie zakwalifikowało się 36 uczniów z całej Polski, w tym, jako jedyna z Podkarpacia, uczennica naszej szkoły.

Rozgrywki finałowe składały się z dwóch etapów. W pierwszym, na podstawie wyniku z zadań testowych i pisemnego zadania praktycznego, związanego z obsługą gościa hotelowego została wyłoniona grupa 17 laureatów. W kolejnym etapie uczestnicy wykonywali zadania praktyczne, na różnych stanowiskach pracy w obiekcie hotelarskim. Wszystkie zadania praktyczne odbywały się w języku angielskim.

W wyniku dwudniowych zmagań Asia zdobyła 12. miejsce w Polsce i swój drugi tytuł laureata.

 To wielki sukces uczennicy i szkoły.

Gratulacje Asiu!!!

Laureaci olimpiady dostali nagrody rzeczowe i mogą ubiegać się o stypendia.

Udział w olimpiadzie to również pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu położonym nad samym brzegiem jeziora Drwęckiego i możliwość korzystania ze wszystkich jego atrakcji.

Uczennica przygotowywała się do olimpiady pod kierunkiem mgr inż. Iwony Kwater

Dostępność strony