Aktualności

Zimna woda zdrowia doda

W dniu 22.03.2021 r. w Światowy Dzień Wody został zdalnie wygłoszony referat na temat drogocennego daru, jakim jest woda. Hasłem i tematem drugiego spotkania w ramach innowacji pedagogicznej „Dietetyka” było jedno z najpopularniejszych przysłów polskich: „Zimna woda zdrowia doda”. Uczestniczący w spotkaniu uczniowie klasy 2bs, 2bg i 3b mieli możliwość poszerzenia oraz uzupełnienia swojej wiedzy m.in. na temat roli, jaką pełni woda w organizmie człowieka oraz skutków jej niedoboru i nadmiaru. Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, ile i jak należy pić wodę, żeby dobrze nawodnić swój organizm. Na zakończenie spotkania zostały przypomniane sposoby oszczędzania wody. Referat wygłosiła mgr inż. Agnieszka Wójcik.Autorki innowacji:Agnieszka Wójcik, Małgorzata Pabjańska

Dostępność strony