Aktualności

Zwycięzcy I etapu Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej

W poniedziałek 09.10.23 odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. Tytułem przewodnim tegorocznej, XV edycji olimpiady jest „Turystyka biznesowa- hotele z motywem przewodnim”. W olimpiadzie wzięło udział 12 uczniów z klas hotelarskich. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu składającego się z 60 pytań jednokrotnego wyboru. Zakres materiału obejmował treści podstawy programowej i programów nauczania różnych przedmiotów związanych z szeroko rozumianą wiedzę hotelarską.

Najlepszy wynik uzyskały uczennice z klasy 5 as.

I miejsce zajęła Joanna Gut, a II Ewelina Brona

Gratulacje!!!

Obie uczennice będą reprezentować szkołę w etapie okręgowym, który odbędzie się 08.01.2024. Życzymy im dalszych sukcesów!

Dostępność strony