II etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych BIG BEN

W czwartek, 21 marca 2024 r. nasza szkoła gościła uczniów ze szkół podstawowych, którzy wzięli udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego BIG BEN. Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 32 uczniów z 8 podkarpackich szkół.

Nauczycieli i uczniów przywitała Pani Wicedyrektor Agnieszka Wisz, która życzyła uczestnikom powodzenia podczas rozwiązywania testu.

Wszyscy uczniowie otrzymali zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w konkursie.

Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie podczas przygotowań konkursu nauczycielom i uczniom, a w szczególności:

– p. Magdalenie Kopel wraz z uczniami z klasy 2b za przygotowanie wyśmienitych przekąsek,

– p. Marcie Świder i p. Renacie Mazur-Bukale oraz cukiernikom z klas 1g, 2g i 3g za pyszny słodki poczęstunek,

– p. Monice Płonce oraz uczennicom Kindze Babiarz i Amelii Poradzie z klasy 1e, Jessice Bąk, Julii Kurek, Julii Niemiec, Elżbiecie Turoń, Zuzannie Zajchowskiej z klasy 2e, Esterze Stefanik i Oliwii Pietraszek z klasy 3a za przygotowanie sali oraz obsługę Gości.

Nad całością organizacji konkursu czuwały p. Barbara Chuchla, p. Agnieszka Belcer i p. Magdalena Drozd.