Aktualności

NABÓR UCZNIÓW NA PRAKTYKI ZAGRANICZNE NA SYCYLII

Sycylia 2024 – VET

W ramach Akredytacji Erasmus+ w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe przyznana została kolejna transza środków finansowych w kwocie 55 977 euro, w ramach której na wiosnę 2024 r. wyjadą dwie 13-osobowe grupy uczniów klas 3 i 4 kształcących się w zawodach: technik analityk, technik eksploatacji portów i terminali i technik hotelarstwa do zakładów pracy na Sycylię, aby w międzynarodowym środowisku zdobywać swoje doświadczenia zawodowe.

Formularz rekrutacyjny składamy poprzez wypełnienie wniosku elektronicznego dostępnego pod linkiem: https://forms.office.com/e/GxQkwtzvTq do 30 listopada 2023, natomiast na rozmowę kwalifikacyjną proszę przynieść wydrukowany i podpisany dokument papierowy. Termin rozmowy będzie podany w późniejszym terminie w gablocie i na stronie projektowej.

Wszystkie informacje znajdziesz także na naszej stronie projektowej: https://projektyzs3.rzeszow.pl/rekrutacja/

Serdecznie zapraszamy!

Dokumenty do pobrania:

Dostępność strony