Aktualności

Wycieczka szkoleniowa do hotelu Bristol Tradition and Luxury*****

23 listopada 2023 r., uczniowie klasy 1B, technik żywienia i usług gastronomicznych, uczestniczyli w wycieczce szkoleniowej do hotelu Bristol w Rzeszowie. Młodzież, w trakcie wycieczki, zapoznała się z różnymi częściami hotelu, zwiedziła jeden z apartamentów, siłownię, spa, salę konferencyjną, salę bankietową, gdzie zaznajomiła się z etapami przygotowywania i nakrywania stołów do przyjęć zasiadanych, a także restaurację. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta w kuchni.

Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obserwacji wyposażenia i pracy urządzeń grzejnych kuchni głównej, płyt grillowych, salamandra, pieca konwekcyjno – parowego oraz komór do restytucji. Obserwowaliśmy serwowanie i przygotowanie potraw śniadaniowych w formie bufetu i live-cooking oraz dekorację zakąsek przygotowywanych na brunch.

Organizacja i opieka: Małgorzata Pabjańska i Anna Patron

Dostępność strony